Black&White Climbing Shoes

Боулдерінгові змагання Gelios 2015

Вже третій рік підряд ми приїжджаємо в Ужгород. Перший – просто полазити по новенькому стенді, два останні роки – на змагання з боулдерінгу, які проводить клуб Геліос, так що це вже свого роду традиція. Так само, як і гуляти красивим Ужгородом та милуватись цвітом сакури :) Цього року із сакурою не склалось, вона ще не почала цвісти, зате змагання вдались на славу.

Боулдерінговий натюрморт

Цьогорічні змагання проводились у цікавому форматі – змагались командами, по двоє людей, команди могли бути як мішаними (хлопець + дівчина), так і одностатевими, але бали дівчат множились на 2, що давало певну перевагу.

Зі Львова приїхало багато людей, що тішило, і по суті, основна боротьба була між своїми :) Влад та Мирось представляли команду “Львівшькі”

У фінал прошло 5 львівських та 1 ужгородська команда. Ужгородці молодці – дуже молоді хлопці, тим не менше, досить амбітні та перспективні. Все ж, їм забракло досвіду, щоб увійти у трійку переможців.

Переможцями змагань стали “Діти Лазаренка” у складі Лєни Красовської та Олега Ігнацика. Перемогу вони здобули саме завдяки Олені та її останній успішній спробі пролазу останнього боулдера – це було красиво :)

Друге місце зайняли Андрій Коваль з Романом Старуном, третє – Марічка Липинська із Романом Bouldermania.

Стенд клубу Геліос

Змагання були цікавими, стенд стає вже таким знайомим та рідним, тому наступного року ми поїдемо знову – традиціям ж не можна зраджувати :)

2 Comments

 1. Іра Д
  Березень 30, 2015

  Мирось так симпатично вийшов, лапочка)))
  бачу тебе на ч/б потягнуло, чого б це?

  Відповіcти
  1. Syancya
   Березень 30, 2015

   Мирось: “ррр, всіх порву!”)))
   інколи буває, тягне) навіть не знаю чому

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top