Голландські замальовки

Амстердам аеропорт, голландські замальовки

Майже усі відрядження починаються однаково – аеропорти, перельоти, контролі та печатки у паспорті.. Основний кістяк, на який накладаються маленькі і не дуже незручності, пригоди, проблеми чи веселі моменти. Далі – невеличкі голландські замальовки ;)

Цього разу летіла у Польщу з якоюсь польською метал-групою – патлаті хлопці з татухами у чорних футболках, бородаті та суворі. І дуже кумедні – підколювали один одного та щось весело розказували мені польською, коли вирішували хто де сидітиме у літаку. Я вмить розгубила своє куце знання польської))

Знання вдалось зібрати вже в аеропорту – коли до мене підійшов працівник з опитуванням про мої враження від аеропорту, я спромоглась на “нє муві по польску” і далі ми з ним вже весело балакали ангельською. Треба на курси..

20140728_warsaw_chopin_airport_001

Через дощі у Амстердамі, літак перенесли на 2 години. Але були хороші місця із видом на злітну смугу, годинка вільного вайфаю, розетки навпроти крісла, цікавий журнал (звісно ж, польською мовою), тому час пролетів швиденько.

Вже у літаку відкрився вид на хмару, яка насувалась на Варшаву. Ми ж піднялись до неї, пролетіли по її межі і повернули на захід. Хмари на висоті неймовірно прекрасні.. Це такий же улюблений вид із ілюмінатора як і гори.

20140728_warsaw_chopin_airport_002

20140728_sky_001

20140728_sky_002

В Амстердамі утворилась черга з літаків до гейтів. На багажну стрічку теж була черга – мій був 4-им у списку і багаж я отримала лише через півгодини чекання.

20140728_amsterdam_schiphol_airport_002

Зате пощастило із потягом в Утрехт – він відправлявся за хвилину і я встигла купити квиточок і спуститись на потрібний перон. Півгодинки милуванням заходом сонця, каналами, пасовищами.

20140728_netherlands_001

А Голландія все та сама ж – затишна, красива, квітуча, охайна. Живучи у такому середовищі по замовчуванню маєш бути щасливим.

20140729_netherlands_002

20140729_netherlands_004

І я все надіюсь, що колись і у Львові буде так – старенькі чи неповносправні люди їздитимуть на візочках по своїх справах по ідеальних велосипедних доріжках, а пропорція тротуару до тієї ж доріжки буде як на другому фото.

А на знаку таки роги, то не випадкова накладка стороннього предмету)

4 Comment

  1. На ретіні фотки дивляться просто супер!

    1. Ммм…. Цікаво побачити на свої очі :)
      Невже така різниця із звичайним монітором?

      1. це може бути самонавіювання :)

Залишити відповідь