День астрономії

День астрономії

25 квітня нарешті випала нагода випробувати Владиковий телескоп Sky-Watcher 15075EQ3-2, і як виявилось, це ще й був день астрономії :) Гарне співпадіння та хороший привід “обмити” телескоп. Загрузили у машину коробки, втішились, що їхня ширина якраз по ширині багажника – ні сантиметра зайвого – і поїхали на Вульки.

Того вечора небо було чисте, але ближче до середини ночі почало затягувати хмарами. Наша ж мета була лише розібратись із телескопом, подивитись на Місяць, а побачили ще й Сатурн. З складанням телескопу та лінзами ніби більш-менш розібрались, лишилось дочекатись гарної погоди і можна розпочати вивчення неба :)

День астрономії

Поки Влад усе підключав та налаштовував, я фотографувала квіточки у садку :)

Сутінки

Дуже подобається це фото – якщо закрити рукою праву частину (дещо по діагоналі), то у садку зима, якщо ліву – то літо :)

Зимово-літній садок

Місяць у телескопі має шикарний вигляд, чітко видно моря і океани. Я спробувала сфотографувати з рук те, що видно у видошукачі телескопу, але це дитячі забавки :), треба купувати перехідник для фотоапарата і мати крутий телевик :)

Місяць крізь видошукач

Спостереження за Місяцем

Із планів на майбутнє – поїхати із телескопом у Ямельницю, де, як пригадую, прекрасно видно небо, з більш вар’ятським думок – затягнути його кудись по-вище, на Чорногору або щось таке :) Поживемо-побачимо.

3 Comments

 1. Lily
  Травень 17, 2015

  ооо, фотка з літо-зима дійсно крутецька вийшла)

  Відповіcти
  1. Syancya
   Травень 18, 2015

   ага, я навіть не очікувала такого результату)

   Відповіcти
 2. Modista
  Квітень 04, 2016

  Шикарно.

  Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top