ремонт взуття, Львів

Дорогою на роботу

На цьогорічний свій день народження, я себе побалувала та зробила кілька цінних подарунків, про які давно мріяла. Одним із них є годинник Suunto Quest, про який я ще напишу дещо пізніше. Купувала його з метою запису навантажень під час тренувань та щоденних навантажень, крім того, Suunto має дуже зручний та красивий сайт – Movescount – з яким синхронізуються ґаджети від Suunto, де є детальна інформація про активність, різноманітні графіки, тренувальні програми, спільноти, події. Про це детальніше іншим разом. :)

Вчора нарешті поїхала на велосипеді і, дорогою на роботу, вирішила дізнатись з якою частотою серцебиття я їжджу.

Результат мене, чесно кажучи, не дуже втішив, є над чим працювати. Швидкість порахована вручну, введенням дистанції, так як GPS Pod, на жаль, не був заряджений, тому є неточною, адже не виключає зупинки на світлофорах. Частота серцебиття вразила – не думала, що взагалі попаду у групу максимальних навантажень)). Хоч беручи до уваги Вульківський підйом, це і не дивно.

Тепер, маючи можливість визначати ЧСБ, можна почати складати тренувальні програми і піднімати рівень виносливості.

ремонт взуття, Львів

До речі, мій акаунт на Movescount є за цим посиланням. Додавайтесь у друзі, якщо ви там є, будемо мотивувати один одного. :)

2 Comments

 1. velashevskyy
  Жовтень 30, 2013

  Спортсменка, красунька і добре що не комсомолка :D

  Відповіcти
  1. Syancya
   Жовтень 30, 2013

   угу, таки добре))

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top