Дітки

У вівторок у фотошколі було заняття по фотографії діток. Спершу прослухали теоретичну частину на що звертати увагу при роботі з малявками, а також переглянули фото Саллі Манн та Анастасії Чернявської. Сильні роботи, красиві.

Ну а після теорії – практика! Фотоапарати в руки та на дитячий майданчик. Часу на розгрібання та мінімальну обробку фотографій майже не було, тому маю лише кілька штук, які чимось сподобались чи попали в око.

Сподобалась ця малявка, у каптурику та з замазаними щічками. Правда, стидлива дуже виявилась, на контакт не пішла. :)

Цей хлопчик добре грав у футбол та часто забивав голи. І після кожного голу цілував нашивку-емблему на своїй футболці)))

Взагалі-то, була вражена атмосферою на майданчику. На нас, чуваків з фотиками, які заважали їм грати у футбол,  уваги майже не звертали. Майже, бо не пропускали нагоди залізти у об’єктив та попозувати) Особливо вразила поведінка футболістів по відношенню до меншеньких, які катались на гойдалці чи бавились у пісочниці – “обережно, там малий!”, “ти як, все добре? не вдарився?”. Чи то у моєму дитинстві діти були зліші, чи то я щось прогавила.. Але таких добрих дітей я не бачила. :) Майже забула, що вони бувають такими – зі щирою, доброю усмішкою.

А найбільше сподобався (хе-хе) цей малюк у зеленій кофтині. Патлатий блондин з блакитними очками. :) Дуже вже кумедно він бігав по майданчику.

Вразила поведінка деяких мамань – туди не лізь, того не роби, сиди у пісочниці і нікуди не йди, не вставай, поки крутиться качеля.. То просто жах..

Ну, а вчорашнє заняття по пейзажу вів Сашко Бистріков, який дуже цікаво, структуровано, підготовлено подавав матеріал. Дуже-дуже сподобалось, от. На вихідних буду пробувати фотографувати пейзажі – натхнення наразі на кількох вистачить. :)

6 Comments

 1. lar_a
  Серпень 03, 2012

  гарно))

  а де вчишся?

  Відповіcти
  1. Syancya
   Серпень 03, 2012

   дякую)
   фотошкола ім. Дієго Марадони :) у Максима Баландюха

   Відповіcти
 2. motaradi
  Серпень 03, 2012

  ну ця дівчинка на гойдалці – супер!

  Відповіcти
  1. Syancya
   Серпень 03, 2012

   от і мені вона чи не єдина, яка дійсно подобається :)

   Відповіcти
 3. zirvygolova
  Серпень 04, 2012

  концептуально!:)

  Відповіcти
  1. Syancya
   Серпень 06, 2012

   щось дуже гучне слово)))

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top