android_cover

Корисні програми для мандрівників / Android

Оскільки останнім часом доводиться багато подорожувати по різних країнах як у відрядження, так і на відпочинок, то зібрався вже чималий список програмок для смартфона/планшета, які дійсно суттєво полегшують життя закордоном.

Список буде оновлюватись по мірі знаходження нових цікавих і потрібних програм не буде оновлюватись, так як перейшла на іншу мобільну платформу. :)

Загальні

Карти

Мабуть, нема людини, яка б не користувалась Google Maps. :) Враховуючи, що тепер є можливість зберігати фрагменти карт оффлайн – використовую її у всіх подорожах без виключення.

MAPS.ME

Не зважаючи на всі можливості та зручність Карт від Google, пошук по місцю чи адресі (без під’єднання до інтернету) в ній відсутній. Для цього використовую хорошу альтернативу – Maps.Me, яка у платній версії має пошук. Також подобається, що завантаження карти у ній відбувається цілою країною чи регіоном.

Foursquare

Після того, як старенький Foursquare розділився на дві окремих програми для відгуків та чекінів і пройшов ребрендінг, я почала ним користуватись. :) Неймовірно зручно знайти потрібний магазин чи кафе, подивитись відгуки, графік роботи і купу іншого. Я оцінила :)

XE Currency

Конвертор валют, який працює оффлайн – незамінна річ! Дозволяє зберігати кілька валют та проводити конвертацію між ними, дуже простий та зручний у користуванні.

Ірландія

Dublin Bus

Як нам казали місцеві – дана програма найкраща для планування руху Дубліном на автобусі, із найсвіжішими розкладами та хорошим функціоналом. Нас виручала не раз.

Нідерланди

9292

Незамінна для пересуванням Нідерландами! Легко спланувати рух на будь-якому виді транспорту – автобусі, поїзді, метро, трамваї, у будь-яку точку Нідерландів. Для пошуку маршруту потрібний доступ до інтернету, але є можливість зберегти прокладений маршрут у закладках. Вже кілька років нею користуюсь.

Угорщина

SmartCity Budapest Transport

Хто був, той знає наскільки угорська мова жахливо складна і як важко порозумітись з місцевими, особливо вночі, коли їх мало і складно знайти англомовного жителя. Тому ми пошукали і знайшли цю програму, яка допомагала прокласти маршут по Будапешту. З плюсів програми – працює оффлайн, суттєвий мінус – треба знати адресу, куди прокладати маршрут, назва місця не працює. Приходилось у Картах від Google дивитись адресу, а вже у цій програмі шукати по ній. Але виручала вона нас теж дуже-дуже. :)

2 Comments

 1. Влад
  Серпень 19, 2014

  Хех))) Для такого списку треба мати ще й гарний смартфон :) Хоча так, кілька апок зібралось :)

  Відповіcти
  1. Syancya
   Серпень 20, 2014

   тепер гарний смартфон треба для багато чого :)

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top