Норвегією на велосипеді

Норвегією на велосипеді, ч.2. Vikøyri

День 3. Bergen → Vikøyri

Наш потяг, що мав завезти нас до старту мандрівки у містечко Vossevangen, не розчарував. Чистенький, комфортний, з безкоштовним інтернетом та розетками під сидіннями. І дуже пунктуальний — відправився чітко хвилина у хвилина. Без пригод добрались до Vossevangen. Вигрузивши велосипеди, ми бадьоро рушили за місто у сторону Vikøyri — дорога кличе!

Краєвиди навколо тішили око — на горизонті засніжені гори, навколо усе зелене та у квітах.

Через деякий час добрались до нашого першого норвезького водоспаду, який ми дружно зустріли вигуками ваааау і не змогли не під’їхати ближче :)

Після недовгої фотосесії рушили далі. Краєвиди мінялись, водоспадів ставало все більше. Спілкувались із місцевими, вони самі до нас звертались, махали руками, вітались та підбадьорливо гукали. Не знаю хто там що казав про нордичний суворий характер, ми його так і не зустріли за всю подорож).

Дуже неочікувано (я банально забула) було побачити перед собою наступну картину:

Перевал. Здалеку виглядав страшно, так як ніколи не стикалась з такими і не виїжджала. Була морально готова випихати ровер на собі :) Біля перевалу зустріли овець, які чомусь дуже вподобали собі Діму і рушили за ним)

А ось кемпери для масштабу біди (ось та біла плямка зверху)):

Хоч, насправді, все виявилось не так і страшно — педалі крутились, повороти долались. З верхньої точки відкрилась гарна панорамка

Перевал був у снігу, накрапав противний дощ, за бортом велокомп’ютер показував +4.. Бррр.. Зупинятись та милуватись краєвидами бажання не виникало.

Вже перед тунелем (першим! у поїздці :)) на трішки виглянуло сонце і показалась веселка.

А далі — знову проливний дощ та спуск у село, де ми планували заночувати у кемпінгу.

Приїхали у кемпінг мокрі як щурики. У Діми були сині губи, він від холоду весь трусився. Так у першу ж ніч вирішили, що намет зачекає, треба ночувати у хатинці. Останню двомісну дешеву (відносно :)) хатинку кілька хвилин перед нами зайняли і ми вже змирились, що ночувати нам на мокрому полі у наметі. Та власники кемпінгу пожаліли нас (мабуть, тут не обійшлось без вигляду Дімки)) і дали нам двокімнатну хатинку-люкс по ціні дешевого будиночку. Нараз, удача на нашій стороні ;)

Так пройшов перший чарівний вело-день у Норвегії.

Норвегією на велосипеді. День 3

Відстань ∼ 70 км

(усі вказані кілометражі приблизні і стосуються лише відстані від точки А до точки Б згідно Google, і не враховують усіх блукань, з’їздів і тд)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top