Підсумки року 2013. Узагальнені

Підсумки року 2013

Досить довго збиралась із думками, щоб дописати підсумки року, і, нарешті, знайшовся і час, і можливість.

Особисте. Цей рік багато чого навчив – я стала стриманішою, навчилась приймати поразки і визнавати, коли неправа, позитивніше та легше ставитись до того, що щось робиться не так, як би я цього хотіла. Терпеливіше відноситись до людей та сприймати їх такими, як вони є. Надіюсь, стала мудрішою :) принаймні, враження такі є). Все ж, треба працювати над запальною стороною характеру, тут є певні прогалини..

Здоров’я. Дякуючи поїздці у Норвегію, алергія на польові трави цього року мене оминула, так що як варіант боротьби з нею можна їхати кудись на північ, де у той час ще лежить сніг. :) Було кілька дрібних застуд, але нічого серйозного, та й травм не було, так що зі здоров’ям у цьому році все добре.

Спорт. Не надто багато їздила на велосипеді, хоч по кілометражі приблизно як у 2012 році, буду це виправляти у 2014. Почала відвідувати скелелазний стенд, як наслідок зникли головні болі – результат сидячої та малорухомої роботи, – а також брати участь у змаганнях. Кілька раз вибиралась у гори в похід, хоч і недостатньо. Перед днем народження зробила собі подарунок – Suunto Quest і почала слідкувати за навантаженнями, у наступному році хочу вивести це на вищий рівень.

Зовнішній вигляд. Продовжила свої експерименти зі стилем та кольорами, результатами загалом задоволена, хоч треба ще працювати у цьому напрямку, особливо над вмістом шафи). Похудала ще на один розмір (26) – це був приємний сюрприз, коли купувала джинси, такі собі маленькі радощі :)

Мандри. Цього року їх було достатньо – побувала у 7 країнах (Голландія, Польща, Норвегія, Словаччина, Німеччина, Бельгія, Туреччина), трішки покаталась по Прикарпаттю, а також їздила у Київ, Одесу, Ужгород, на Волинь. На наступний рік хотілось би більше подорожувати Україною та частіше бувати у горах.

Хобі. Захопилась спортивною та тревел фотографією, купила кілька гарних книг на цю тему. Почала збирати путівники Lonely Planet тих країн, де була, хоч ще не знаю, чи продовжуватиму) Під кінець року задумалась на філателією та хендмейдом з бісеру, може займусь у 2014)

Робота. Ішла своїм ходом, цього року вивчила багато нового, так як поміняла проект – перескочила із десктоп програмування на веб, чим дуже задоволена. У планах на цей рік – підвищити кваліфікацію та вивчити ще більше.

Фінанси. Почала відкладати частину зарплати, хоч і не систематично. Останні два місяці були дещо напруженими у плані витрат, так як багато подорожувала і давала гроші в позику, тому маю над чим працювати і в цій області.)

Загалом рік був хорошим, дивовижним і непередбачуваним, інколи важким.. Але.. Загальні враження від нього у мене лишились хороші. Зараз я у Каппадокії, із коханим мужчинкою та татом – у Країні Прекрасних Коней, тому це буде гарний початок року.

Нехай Вам наступний рік принесе лише щастя та радість, любі друзі, скоро почуємось!

2 Comment

  1. Значить треба їхати на північ! Там чистіше, цивілізованіше… але на півдні смачніше… ииии…. що ж вибрати? :)

    1. північ – обов’язково у червні, південь – у будь-який час!)

Залишити відповідь