Peace ♥

Підсумки тижня 35, 2016. Про початок

Omne initium difficile est
Всякий початок важкий

Відкриваю бложик, щось правлю, створюю чернетки, видаляю, думаю, чи воно комусь треба, чи мені треба, знову думаю, думаю, думаю… Як завжди, багато думаю про пусте :) Тому, зібравшись з духом та силами, починаю писати. Про те, що цікаво мені, і, можливо, буде цікаве чи корисне комусь, змотивує, дасть копняка чи просто надихне. Якщо так, то мені буде приємно :) Менше слів, більше діла, почнемо із маленького – лише позитивні висновки та підсумки тижня 35.

#затишнахатинка

Таки не втрималась і докупила підковдру (підковдрник)))) до наших няшних наволочок із English Home. Нагадування собі на майбутнє – чекати їхніх 50% знижок, ціни там дещо кусючі.

Перетворила пів мішечка болгарських перців на смачнющю аджику – традиція, без якої ну ніяк :)

#тиждівчинка

Банні процедуриЗнайшла хороший варіант спідниці-олівця на щодень – 98% бавовни, 2% еластану, за рахунок чого вона гарно сидить. Ціна теж не могла не потішити – 299 грн.

Приїхала серпнева коробочка LF, знову через EMS, тому, з спокійною душею, підписалась на річну підписку.

Навела порядок із кистями, влаштувавши їм купання.

#садівникроку

Зібрали весь урожай кизилу, він цього року в ударі – десь три відра вродило.

Визбирали усі яблучка і почали заготівлю сушки для нас та Булочки. Та істота готова душу продати за маленький шматочок сушеного яблука :)

Чебрець нарешті перекочував у самостійний великий горщик, буде мене тішити зимою своїм ароматом.

#мандри

Вдалось вирватись із співробітниками у невеличку вело-мандрівку на ковбаски на озеро Наварія. Наварія виявилась красивою у вечірньому сонечку і досить чистою. Отримала величезне задоволення від тих кількох годин. Як додатковий бонус – побачила лисичку біля Вілли Австрії :)

#культура

Почала читати “Остання любов Асури Махараджа” Любка Дереша, яку мені раніше подарував коханий, бо в ній є Нью-Йорк :). Наразі, занадто мало прочитала, щоб робити якісь висновки, але початок мені подобається.Fitbit Alta

#зож

Втілила маленьку мрію і купила фітнес-браслет – Fitbit Alta. Нагадує мені пити воду і більше ходити, а ще, слідкує за моїм сном.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top