Посилка з iHerb

Підсумки тижня 36, 2016. Про здорове тіло

Mens sana in corpore sano
У здоровому тілі — здоровий дух

Минулий тиждень пройшов із турботою про здоров’я – медогляди, вітамінки, активний відпочинок. Такими вийшли підсумки тижня 36.

#зож

Приїхала посилка з iHerb із вітамінками для очей, кремами, антиперспірантом без алюмінію (!!!). Нарешті я його знайшла і моя паніка, щодо шкідливого алюмінію в дезодорантах і антиперспірантах, у минулому :) У тій же ж посилці були сушені вишні, вирощені у Туреччині, привезені зі США… так, вони мандрують більше за мене :)

 Посилка з iHerb

Пройшла повний огляд у Параскеві і результати мене дуже заспокоїли і, навіть, потішили.

Дуже цікаво було проаналізувати статистику із фітбіту. Вийшло, що на вихідних я більше рухаюсь (тут не дивно), зате в офісі більше п’ю води. Все ж, наявність графина з водою перед очима досить мотивує :)

Fitbit статистика   Fitbit статистика   Fitbit статистика

#затишнахатинка

Насушили для Булочки ще одну порцію сушки. Владик відзняв кумедне відео, як вона її поглинає. Сміхота :)

Добили урожай кизилу і зварили відерище смачного варення. Який запах, який смак, ммм… Це одне з улюблених варень, нарівні з апельсиновим.

#культура

Чоловік знайшов та замовив видання першого тому “Герой поневолі”, за 80 грн., що на 50 грн. дешевше, ніж у книгарнях. Нарешті вона у нас є, давно хочу її прочитати.

Помаленьку формую список книг, на які хочу подивитись на Форумі Видавців. І ми вже купили квитки на Форум, уувііііі!

#навчання

Потрапила на англійську на роботі (за стільки часу) і, навіть, зробила домашню роботу)).

Ще, на роботі був майстер-клас по приготуванню кави, який я просто не могла пропустити. Було дуже класно, цікаво і пізнавально. Тепер чітко знаю, що треба докупити до кухонних “інструментів”.

Майстер-клас по приготуванню кави

Записалась на курс, про який мріяла довгий час, зробила собі подаруночок на день народження (і нічого, що до нього ще місяць) :)

#мандри

Чудово покатались на роверках околицями — по Винниківському лісі, заїхали на Чортові скелі, де неочікувано зустріли друзів, знайшли таки (не з першого разу) Цісарську криницю. Це було чудове завершення тижня :)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top