підсумки тижня 37

Підсумки тижня 37, 2016. Про книжечки

Habent sua fata libelli
І книги мають свою долю

І, звісно ж, підсумки тижня 37 майже повністю пов’язані із книгами :) Все ж, Форум Видавців — одна із моїх улюблених подій у Львові. Бо хто ж не любить книжечок? той нам не товариш)

 #культура

На Форум попала ще у четвер по обіді, щоб уникнути великих черг і спокійно усе подивитись і купити. В кінцевому, затарились настільки, що ледве дотягнули наплічник до машини. :) У неділю були на презентації альманаха з твором Влада (уууввііііі! така рада :)), заодно докупили ще кілька книг, які пропустили минулого разу.

Ще однією подією тижня була поїздка у Брюховичі в обсерваторію — там був день відкритих дверей, із документальними фільмами під відкритим небом, невеличкою лекцією і, також, можна було по-розглядати повний місяць у телескоп.

У неділю ми ще встигли заскочити на Street Food Festival, де у Владового товариша спробували чудової пекучої шакшуки, яка аж зігріла, хоч на вулиці був дубак.

А гастрономічно-культурним відкриття виявилась “Палярня Чехович” — чудовий інтер’єр, смачнюще какао, дуже затишне місце, і за тиждень вдалось побувати там двічі. Однозначно у списку улюблених місць відтепер.

#затишнахатинка

На фоні Форуму та передчуваючи кількість книг, шукала книжкову шафу, але нічого толком не знайшла. Зате купила прекрасний комод :)

Чай переїхав у скляні контейнери, зайнявши половину полиці. І нарешті вдалось знайти розділювачі для полиць, ура!

#джеймібипишався

Вже давно хотіла приготувати крильця буффало і була одна смачна спроба, та все ж, не те, що я очікувала. І ось на очі попався рецепт курячих крилець у кленовому сиропі — ооо, яка ж то смакота. Робитиму ще :)

#тиждівчинка

Чарівниця Світланка потішила мене геометрією на нігтиках, а той баклажановий колір зводить мене з розуму :)

Також, для проби взяла коробочку краси від Liferia. Загалом, добре, що є українські аналоги зарубіжним коробочкам, але якість та вміст мене не надто вразили. Тому, думаю, що більше її не братиму.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top