20140405_frankfurt_airport_001

Франкфуртський аеропорт

Я добралась до фотографії з Ірландії :). Але перш ніж переходити до них, згадаю ще кілька слів про аеропорт у Франкфурті. Великий, сучасний, зручний. Це точно про нього. :)

У Франкфурті у нас була 6-ти годинна пересадка, тому ми мали вдосталь часу погуляти по терміналах – їх там є два, і кожний з них розділений на зони по буквах.

20140405_frankfurt_airport_002

Між терміналами та зонами їздить спеціальний поїзд SkyLine, який за принципом роботи нагадав нам тролейбус – він на колесах, знизу є живлення, якийсь гібрид тролейбуса та електрички))

20140405_frankfurt_airport_003 20140405_frankfurt_airport_004

Аеропорт насправді має гігантську територію – наш шатл-автобус їхав до літака кілька хвилин. Цікава історія трапилась на зворотньому шляху – у нас була 45-ти хвилинна пересадка у Франкфурті, але наш літак з Дубліна затримувався майже на півгодини. Я вже прораховувала у голові варіанти добирання додому та їхню вартість, але персонал аеропорту зробив максимум, щоб ми, купка пасажирів, встигли на наш рейс – під літак підігнали окремий шатл-автобус, який хвилин з 15 віз нас через всю територію аеропорту до стійки реєстрації на літак. Оминувши контроль, нас провели службовими коридорами до стійки реєстрації, а тоді назад до іншого шатл-автобуса, який вже повіз нас на літак до Києва.

20140405_frankfurt_airport_005

Приємні враження залишились від цього аеропорту. :)

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top