Одним з пунктів зі списку “101 річ за 1001 день” є ведення так званого “проекту 365”. Кожного дня я робитиму хоча б одне фото, у кінці року цікаво, мабуть, буде прочитати. :) Щоб не закидувати вас постами щодня, викладатиму підсумковий пост тижня. Отже, поїхали! Перші фото, перші дні та події 2013 року..

1 січня, вівторок

Новий рік ми з Сашком зустріли на Вульках, у гарній компанії Назара та Оксани, смажачи рибку у садку. Було добре.) А першого числа пішли удвох гуляти лісом із Альпіною. У лісі весна, бракувало лише підсніжників. :)

Вульки, Альпіна, ліс, 1 січня

2 січня, середа

Цілий день прогнили вдома, дивлячись фільми та гуглячи нетом, якщо не враховувати півгодинної прогулянки до супермаркету.. Безкоштовний хостинг почав показувати коники, так що прийшов час переїжджати на платний. І поки хтось солодко похропував під боком, я до темної ніченьки гралась із sql-кою, бо імпорт/експорт барахлили.. Сумний день.

phpMyAdmin

3 січня, четвер

День, подібний на попередній, з тією лише різницею, що відправили різдвяні листівки друзям та погуляли “по районі”.))) Гуляти було хоч і холодно, зате приємно – почав падати сніжок. Я був щасливий.)

Сихів, сніг

4 січня, п’ятниця

У нашого друга Андрійка померла бабуся.. Тому Сашка не було цілий день вдома, зате я встигла з’їздити по сукню на корпоратив та передивитись кілька фільмів, які б ми разом точно не дивились.. Знову сумний день..

сукня, золото

5 січня, субота

Швиденька підготовка до Різдва – останні приготування хатинки, готування їжі і багато радості – падає сніжок, ура!

зима. сніг, Вульки

6 січня, неділя

Свята вечеря у сімейному колі, чудесна атмосфера і все таке добре та світле.. ммм..

Вульки, зима, сніг, Свята вечеря, кутя