Дуже складний тиждень, як морально, так і фізично.. Щиро рада, що він закінчився.

14 січня, понеділок

Тиждень почався із сумної звістки.. Наташа, наш techwriter і scrum master, померла вночі від серцевого нападу, в останній день свого відпочинку у Єгипті.. Хто зна, може якби це трапилось у Голландії, то їхні медики щось би й зробили..

Надзвичайна жіночка, у 44 роки поводилась як 20-ти річна дівчина, завжди всіх заряджала позитивом, була весела та добра до всіх. Чудовий фотограф, хороший спеціаліст, прекрасна людина.. Нам тебе бракує..

Natascha van Hoof

15 січня, вівторок

Враховуючи графік роботи нашої пошти та те, до котрої я сиджу на роботі (буває, що і до пів-першої ночі, як от попереднього дня…), забрати листи та журнали довго не вдавалось. Тому велике дякую татові, що заїхав та привіз то все добро додому. Особливо втішила різдвяна листівка від Михайла та розсмішив невеличкий конфуз із побажаннями.)))

листівка

16 січня, середа

Знову сиділа на роботі до 11 вечора – завантажувала відео та завдання з баз даних, на онлайн-курс яких я підписалась, роздруковувала та впорядковувала нову інформацію. Вдома інтернет слабенький, тому і робила це в офісі. А поки чекала тата, щоб забрав з роботи, переглянула “Як викрасти мільйон” з Одрі Хепберн. Красива кобіта була, подобається як акторка, але голос… ааа, це жахливо. Мене від нього аж передьоргує.

проект 365

17-18 січня, четвер-п’ятниця

Депресувала, до 11-12 вечора (ночі) сиділа на роботі, трохи працювала, трохи дивилась фільми.. Нічого фотографувати не хотілось, та й що фотографувати, якщо з самого ранку до пізньої ночі сидиш на роботі.. стіни не змінюються ж..

19 січня, субота

Неймовірно рада суботі.. Виспалась, відпочила. Пограла трішки у Герої, і поки на монітори на автоматичному режимі тривали баталії, я наводила порядок у кімнаті. Тоді я ще не знала про функцію “швидкий бій”.)) Заодно ввечері написала звіт про Уплісціхе. Такий собі день відпочинку та спокою..

проект 365

20 січня, неділя

Змушена була іти на роботу, терміново дописувати функціонал, який кров з носа був потрібен у понеділок. Тому не поїхала у суботу з татом до далеких родичів на Тернопільщину. Ввечері тато вернувся, привіз багато овочів, квашеної капусти, кілька літрів меду, сало, кролика, випічки… Слід зазначити, що усе-усе привезене – домашнє, і сало з власної свині, і мед із пасіки у садку.. От так звичайна неділя перетворилась на свято. :)

проект 365, сало