AVK Esplosivo Black

Як я вже раніше згадувала, здійснилась мрія ідіота купила нарешті велоокуляри, бо кататись у звичайних у сонячний день не надто прикольно, до того ж, від мушок та піску звичайні окулярки не надто захищають. Минув вже майже місяць від дати купівлі, так що якесь враження про них вже склалось.

фото з Інтернету

Оскільки, я сліпе без окулярів немов кріт, то шукала велоокуляри зі вставкою для діоптрій. Вибір у львівських магазинах мене не радував, то ж за 1,5 роки так нічого і не знайшла. І чисто випадково у одному магазині я побачила ЇХ. :) Як не дивно, на мій ніс вони підійшли, тому вирішила їх взяти та випробувати, бо мала сумніви щодо ефективності вставки, та й від знайомих чула не надто обнадійливі відгуки про зручність використання таких окулярів.

Занесла у оптику вставку, і мені за 120 гривень та день роботи вставили скельця в оправу. І через 5 хвилин я почала тестити. Перше враження було приємне – сонце не заважає взагалі, вітру не відчутно. Але був і один маленький сюрприз – спотворення реальності відстаней: якщо дивитись у окулярах під колеса, то відчуття немов земля близько-близько, а ти їдеш на BMX’і. :) Та й по вертикалі стовпи немов трішки нижчими стали.. Щоправда, це було відчутно кілька перших хвилин, далі це зовсім не заважає і навіть не помітно.

Якщо ж їздити без вставки, а в лінзах, наприклад, то відчуття ще кращі, за виключенням одного, хіба – наявності лінз в очках)

Так що загальні відгуки лише позитивні – кататись у таких окулярах набагааааато зручніше, ніж у звичайних. Наразі самі плюси, спотворення відстаней було передбачуваним і не таким аж відчутним, як я очікувала. Тому використовуватиму їх і надалі. А як буде сніг, то ще й при катанні на лижах випробую. :)

П.С. У Вас -2.5, будете у Львові та маєте бажання попробувати чи Вам такі підійдуть – не встидайтесь, рада буду допомогти. B-)

2 Comments

 1. Dyak
  Серпень 14, 2012

  я це питання для себе колись закрив контактними лінзами

  Відповіcти
  1. Syancya
   Серпень 15, 2012

   Мені щось не дуже вдається потоваришувати з лінзами :) якщо кожного дня носити – очі починають боліти, червоні. Тому і приходиться носити їх лише коли іншої можливості нема, як от лижі чи пейнбол.

   Відповіcти

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Scroll to top