Gorgany.XCountry

Минулої неділі у Брюховичах біля Львова відбулись змагання на бігових лижах, організаторами яких були мої друзі, люди з Gorgany.com. Я участі не брала, на відміну від Сашка, Назара та інших хороших людисьок з Бескиду та й не тільки, натомість, пофотографувала трішки те дійство, заодно потестила новий об’єктив – Canon EF-S 55-250.

Змагання вдались на славу, погода балувала невеликим морозом, сонцем та час-від-часу сніжком, об’єктив потішив зумом та фотографіями, а Брюховичі – чебуреками. :)

бігові лижі, Брюховичі

бігові лижі, Брюховичі

бігові лижі, Брюховичі

бігові лижі, Брюховичі

бігові лижі, Брюховичі

бігові лижі, Брюховичі

Я би ще сходила на такі змагання, дуже вже атмосфера там приємна.) До речі, участь у них міг брати будь-хто, незалежно від віку та навичок, дехто брав участь вдруге стоячи на лижах. ;)

Більше фотографій є у альбомі “Змагання з бігових лижиків“.

10 Comment

 1. Интересное

  Вот тут я нарыл с ну очень [url=http://site4000.ru/]разной информацией полагаю впечатлитесь содержанием.[/url]

 2. Мав колись таке шкелко – ледве продав…
  Картинку дає на рівні мильниці…

  1. усе вимірюється у порівнянні..))
   “виросту” з цього об’єктива – перейду на серйозніший, а зараз не бачу змісту викладати кілька тисяч, чи й десяток, на об’єктив, який мені не буде потрібен.

   1. Є таке гарне прислів`я – “Скупий платить двічі”. Купивши той 55-250 – продати можна тільки чуть не за пів ціни його…
    Звісно, якго головний параметр, то економія коштів – то для цього є непоганий клас фотоапаратів під назвою “ультразуми”)
    Ось для прикладу : http://www.cyfrovychok.ua/Panasonic-DMC-LZ20-Black.html – коштує як той обьєктив. Картинку дає не гіршу. І не потрібно собі мастити голову над тим, яку оптику купляти))

    1. у тому то й справа, що не у фінансах питання :)

     мені не шкода грошей на хороший об’єктив, але який ж? телевик чи ширококутник? 10, 35 чи 50 ФВ? з автофокусом чи мануальним? швидкий, щоб фотографувати екшн чи я кайфуватиму від пейзажів? а може мені то все не треба зовсім, і бавитись з зміною об’єктивів набридне і я вирішу, що компакта мені вистачає з головою?))

     купувати усе топових моделей не бачу змісту, хіба щоб мірятись з іншими) маю мету – пристрілятись рік на дешевій дзеркалці з простими об’єктивами, а тоді сісти за фотографії, проаналізувати що найбільше фотографувала, на яких фокусних відстанях, у яких умовах, і вирішити як рухатись далі. Може це і неправильно, але мене ніхто не вчив, буду сама справлятись з граблями :)

     1. а порадитись з знаючими людьми, щодо вибору об’єктива?)
      Краще на чужі граблі наступити ніж самому!)
      Оптику за десяток тисяч грн. для кропа в принципі купувати звісно що збочення, але є варіанти дешевші і оптимальні по ціні-якості!
      Можна мати кілька об’єктивів, але начіпляти їх кожен тільки тоді, коли цього потребує відповідний сюжет, який в даний день зйомки має бути.

     2. та ще у фотошколі кожен щось своє радив))
      дехто казав купувати лише фікс, інший – два об’єктива, які б покривали 10-300 ФВ, ще хтось казав що техніка не головне, можна гарні знимки робити будь-чим, інші лише за дорогі об’єктиви.. простіше і значно цікавіше мати власні граблі)

     3. власні граблі це час-гроші-нерви!
      Від оптики в фотографії дуже багато чого залежить. Вона ж створює зображення, а фотоапарат його лише фіксує.
      Хороша оптика це – малюнок, боке, передача кольорів і деталей, хороший автофокус і багато чого іншого, чого в дешевій нема…

 3. А ти кого з Горган знаєш? )

  1. “лице” Горган (продавців))) – Нестора, Юру Жеребецького, Софію, Іру

Залишити відповідь